Skip to main content
  • Przekazy pieniężne MoneyGram

Przekazy pieniężne MoneGram

W Banku Spółdzielczym w Gostyninie szybko i bezpiecznie wyślesz lub odbierzesz pieniądze za pośrednictwem MoneyGram - światowego lidera w zakresie usług międzynarodowych transferów pieniężnych dla osób fizycznych.

MoneyGram współpracuje z międzynarodową siecią przedstawicieli, aby zapewnić Ci możliwość szybkiego przesyłania pieniędzy po atrakcyjnych cenach do odbiorców w ponad 200 krajach i terytoriach na całym świecie (ponad 336 000 placówek).

Ani wysyłający, ani odbiorca nie potrzebuje konta  bankowego, aby zrealizować przekaz.

Waluta wypłaty ustalana jest przez Nadawcę w momencie wysyłania kwoty. Poza opłatami przelewowymi od transakcji, zastosowany może być również kurs wymiany walut ustalony przez MoneyGram lub przedstawiciela. Wypłata w walucie możliwa jest jedynie w określonych miejscach wypłat i zależy od dostępności  waluty w danym miejscu, w danym czasie.

Więcej informacji o MoneyGram oraz pełną listę przedstawicieli i placówek znajdziesz na stronie internetowej www.moneygram.com.
Szczegółowe informacje o transferach pieniężnych MoneyGram można uzyskać dzwoniąc pod bezpłatny, międzynarodowy  numer infolinii: 00-800-1111-710.

Znajdziesz nas też tutaj